O Nás

Antény Lehovec

Naše 30ti leté zkušenosti jsou Vám plně k dispozici. K zajištění těch nejlepších výsledků nám slouží nejen naše bohaté zkušenosti v oboru, ale i velmi kvalitní měřící technika, která zaručuje ty nejlepší výsledky. Cenovou nabídku pro výstavbu nového systému Vám zpracujeme zdrama. Veškeré cenové nabídky jsou vypracovány na základě osobní obhlídky daného místa a konzultace s investorem. Dodání celého systému včetně komponentů je samozřejmostí.

Co Vám nabízíme za služby

  • DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terestrial): Pozemní digitální vysílání. V současné době se celý systém dále zdokonaluje a posiluje spoutěním nových vysílacích míst pro lepší pokrytí. Pravidelně sledujeme veškeré změny, které nám napomáhají zajistit ty nejlepší výsledky.
  • DVB-S (Digital Video Broadcasting - Satellite): Satelitní digitální vysílání. V současné době, je pro oblast ČR k dispozici vysílání v českém jazyce od několika provozovatelů jako například Skylink, UPC Direct, CS Link. Zajištění jejich příjmu je samozřejmostí. Nicméně ani příjem z jiných družic jsme schopni zajistit.
  • Rozvody: rodinné domy, bytové domy, hotely, penziony, nemocnice,... V případě výstavby, či rekonstrukce slaboproudých rozvodů nás neváhejte kontaktovat. Změříme signál v dané lokalitě a navrhneme Vám nejoptimálnější řešení nových rozvodů. Pro zajištění nejoptimálnějšího řešení se zabýváme i výstavbou potřebných stožárů dimenzovaných pro instalaci několika potřebných systémů jako DVB-T, DVB-S, Wi-fi apd. Vypracování cenové nabídky je zdarma.
  • Audio vizuální techniku: Jsme schopni zajistit navržení a zajitění potřebných komponentů pro Vaší domácí audiovizuální techniku jako například: Kamerové systémy, projektory, ozvučení místností apd.
  • Veškeré ostatní slaboproudé zařízení: Dále jsme schopni navrhnout Vám ostatní slaboproudé rozvody a jejich příslušenství.

 

UP HOME